آخرین وام های فروشی و مشارکتی
آخرین ضامن ها
آخرین سرمایه گذارها
چرا ما؟

اولین و بزرگترین

وامیار اولین و بزرگترین مرکز معرفی وام ، ضامن و سرمایه گذار در سراسر کشور است قطعا ایده ی انجام اینکار برای اولین بار در جهان و ایران توسط تیم وامیار شکل گرفته است.

کاملا امن و معتبر

وامیار جهت افزایش امنیت وبسایت از پروتکل امن Https استفاده می کند.همچنین سایت وامیار دارای نماد اعتماد الکترونیک دوستاره (بالاترین نشان اعتماد کشور) و نشان ثبت ملی می باشد.

سریع و آسان

استفاده از سامانه ی وامیار بسیار آسان است تنها کافیست بر روی حساب من کلیک کنید و ثبت نام نمایید.برای دسترسی به اطلاعات آگهی ها باید مشترک وامیار شوید.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی وامیار به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما می باشد.

وام ، ضامن و سرمایه گذار

در وامیار با خرید اشتراک به شماره تماس تمامی فروشنده های وام ، ضامن ها و سرمایه گذاران دسترسی خواهید داشت،همه ی آنچه نیاز شماست در وامیار است.

بروزرسانی و تداوم

وامیار هر روز بروزرسانی می شود و آگهی های جدید به سایت اضافه می شوند.همچنین سامانه ی وامیار دارای دوام و قدمت بسیار بالایی می باشد.

وامیار نیوز

وامیار دارای وبلاگ اختصاصی است که هر روز اخبار بانکی ، اقتصادی و مالی را می توانید از طریق آن پیگیری نمایید.همچنین در وبلاگ وامیار پادکست های حرفه ای در زمینه ی بانکی و مالی منتشر می شود.

ضمانت بازگشت وجه

استفاده از سامانه ی وامیار دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد.همکاران ما تمام تلاششان را برای جلب رضایت شما می کنند اما در صورت درخواست ، می توانید از ضمانت بازگشت وجه وامیار طبق قوانین مندرج در سایت استفاده نمایید.

آموزش حرفه ای ، مشاوره حرفه ای تر

در وامیار به صدها آموزش حرفه ای در زمینه بانکی و مالی دسترسی رایگان دارید.همچنین در صورت نیاز می توانیداز مشاوره ی تیم حرفه ای وامیار نیز بهره مند شوید.